Informace o nás

Již více než 10 let působíme na českém trhu v oblasti velkoobchodního i maloobchodního prodeje různých stavebních
a interiérových materiálů. V roce 2009 jsme pro zlepšení poskytovaných služeb zřídili exkluzívní showroom v Praze 3
na Krejcárku, kde je možné si vše osobně prohlédnout a odborný personál Vám ochotně poradí. Před několika lety jsme rozšířili sortiment o prodej obkladů a dlažeb španělských prémiových značek a nyní Vám můžeme s potěšením oznámit zahájení prodeje umělých obkladových kamenů Incana Natura, které vynikají precizním provedením a výbornými vlastnostmi a také rozšíření sortimentu o značku GROBER - vodovodní baterie s vynikající kvalitou v moderním designu za nízkou cenu. 

budova Centrum Krejcárek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompletní služby od návrhu řešení až po samotnou realizaci...

velkoobchodní a maloobchodní prodej kvalitních vodovodních baterií Grober (GRB).

velkoobchodní a maloobchodní prodej umělého kamene Incana Natura za výhodné ceny.

velkoobchodní a maloobchodní prodej keramiky a přírodního kamente španělského výrobce Azteca Ceramica a dalších značek. více na www.aztecaceramica.cz

výrobu a montáž celoskleněných dveří, sprchových koutů a ostatních výrobků z plochého stavebního skla ( sklo za kuchyňské linky, krbové desky, pochozí sklo, fixní stěny atd. ) více info na www.casma.cz

provozujeme několik eshopů pro pohodlný nákup z domova a pro správný výběr nabízíme showroom, kde si na 500 m2 můžete vše prohlédnout a kde Vám s vaším nápadem ochotně poradíme.

jsme největším prodejcem skleněných tvárnic - luxfer v ČR. Nabízíme sortiment od několika evropských výrobců, rychlou dodávku díky velkým skladovým zásobám a nizké ceny pro koncové zákazníky. Pro naše partnery výhodné nákupní podmínky, školení a propagační materiály.

nabízíme samotný prodej, nebo dodávku na klíč samonosného zasklení - profilového skla Copilit ( Profilit )

jsme výhradními dovozci celoskleněných cihel Mattone Poesia pro zákazníky, kteří hledají netradiční a orignální design pro svůj interiér.


Samozřejmostí je kompletní dodávka zakázky za klíč všech nabízených produktů, tedy včetně montáže a realizace našimi pracovníky.


Pokud Vás nabídka naší činnosti zaujala, rádi Vás přivítáme na našem SHOWROOMU, nebo nám zašlete poptávku elektronicky či faxem a zpracujeme Vám nezávaznou nabídku.

Jsme Vám k dispozici ve všední dny od 8.30 do 18.00 hodin, po dohodě i mimo otevírací dobu.